YeeRiojas158

자유인사전 - 자유인들의 백과사전
이동: 둘러보기, 검색
Spam.jpg 이 문서에는 스팸이 있습니다.
따끈한 밥에 스팸 한 조각!

대하여[편집]

이 문서2012년 8월 9일 20시 38분,‎ YeeRiojas158 라는 스패머가 쓴 문서로, 자유인사전 역사상 가장 오랫동안 살아남은 스팸 문서이다.[1] Acidrabbit 이라는 반달러가 무차별적으로 문서를 비우면서 이 문서까지 같이 비웠는데, 운영진 중 한 명이 이 문서도 같이 살려냈다 카더라..

  1. 이와 비슷한 DotiPeacock456 문서가 있으나, 이는 운영진이 발견 후 처리한 문서이다. 이 문서는 반달 행위 1회를 제외하면 아무런 조치도 취해지지 않았다.

원문[편집]

Should I zamknąć to karta płatnicza? To fantastyczny troska Dylemat że ja otrzymują w każdej chwili, i po tym jestem o do osobny it razem. Pierwsze musimy realizować to, co karta płatnicza naprawdę Faktycznie, to może być bit z tanie ludzie może używać po tym, są zainteresowani "rzeczy". Praktycznie nie, to nie jest kartony kasa jednak, ogólnie odkryć uznają go za Jeśli to skończył.

Karty kredytowej jest rodzajem Podobne do zapłać to na pewno oparte głównie off wszystkich wiadomości. Jest to zazwyczaj prawdopodobnie W tej chwili nie nawet jeśli następnie mają pracy lub w inny sposób nie.

Miejmy sprawdzić item trochę lepiej. finansowe instytucja dał ktoś że kredyt na bazie kart przez włączenie Forma limit kredytowy bo Zaufanie to ty zwrócić je zwykle w stanie tworzenie minimal przychody off z że ktoś faktycznie w procesie To nie ma znaczenia, czy musisz. 300 dolarów podwójne zero DLA dolarów Limit zaciągania lub $ 10k Limit zaciągania, Tak naprawdę, jesteś niezawodne na jakiegoś powodu To ma określona ilość z szczęk monety.

Aktualnie, Mam zamiar świeża farba trochę fotografia dla Ciebie osobiście. Lata upłynąć w dodatku do mówią masz pięć karty kredytowe że nie jesteś poważnie zatrudnienie i jesteś po prostu rozważała zamykanie ostatecznie karta płatnicza rachunek bankowy. Prawdziwa pytanie Powodem jesteś pewno nie obróbka te karty plastikowe. Czy go znaleźć W konsekwencji duży zainteresowanie Albo nawet to dlatego, z tych Perć karty kredytowe DLA daje zazwyczaj nie są wszystko fantastyczny.

Out z te 5 Karty płatnicze osoba cała kwota abyście wydać można wokół $ 2k $ 5k, które wielki, jednak, to po prostu nie wykorzystują Niniejsza Rekordy.

Musisz realizować to, co ma miejsce, gdy oc kalkulator zamkniesz na rzeczywiste kont, rozważmy najważniejsze punkty trochę głębsze.

   Zwiedzanie daleka od zdolności kredytowej
   Nadanie right up tam kredyt gości Ograniczenia

W skrócie, że jesteś ogłaszając "Nie, Nie chcę aby pokazują, że jestem po prostu wiarygodnym Korzystanie typu wysoki z dostępne kredyt " Jeśli ktoś poprzednio mówi do ciebie wyłączania kredyt karty że nie jesteś zatrudnienie, raczej nie nastroi wszystkie im.

Oddalając z rating kredytowy

Oznacza to, że wszystkie optymistyczny ranking kredytowy to na pewno Now Dla Twojej Historia kredytowa nie będzie możliwie be wliczone w twoim rating kredytowy. Dlatego możesz być jednak nie masz korzystny historia kredytowa ponieważ tylko dlatego wspaniały jak jesteś.

quiting Zaoferowano historia kredytowa Granice

Wspomniane DLA dezinformacji ilości a tak Jestem po prostu tylko omawiania. Co oznacza, że ?? początek by pomóc pokryć ich $ 20k z rating kredytowy z całego karta debetowa rekordy, i już, będziesz wskazujące Muszę ujawniają, że Nie jestem szczery o tak samo. Jesteś wskazujące, Nie jestem dzieje Instytucje aby zrozumieć w którym Przedsiębiorstwa Bankowość trust me z dużo, Potrzebuję The oszuści do sobie sprawę, że jestem po prostu tylko niezawodne z małe kwoty.

Naturalnie, nie jest to Najlepiej.

Pomyśl o próbujesz do posiadać A Praca i masz każdy eksperci estrada uruchomione firma nadzór. Jesteście zlokalizowania przedsiębiorstwo że jesteś szczerze myśleniu o, ale zamiast wprowadzenie na osoby curriculum vitae że masz INSTRUKCJA Poziom, ludzie że masz silny współpracownicy stopień.

Dzisiaj, może jesteś rozważa "Dlaczego na świecie pewno I to Jestem tylko po prostu tylko zapewniając sam krótki Inch

Moja żona i ja całkowicie rozpoznać że jest co dokładnie co robisz z kredyt gości curriculum vitae. podać fakt Promowanie na własną rękę krótkie gdy zaczniesz zamknięciem Karty płatnicze.

Podsumowując, nie promować się ograniczony wraz z Wprowadź prawidłowy adres wraz z telefonem karta kredytowa jak rating kredytowy, mamy tyle twardy Wartość ta specyficzna finansowy stan jak rzeczy są. Nie powinniśmy mieć Zapewnienie dużo więcej bariery otwarte sami.


Kiedyś że dług hobbyści otrzymane góry da z obsługa poszukujących kredytu. Aktualnie, szczególności stół kuchenny Zapewnia łączeniowa, DLA ofertę niezliczona kredytobiorców Twoja zmaga się z perspektywa porównaniu nękanie Firmy pożyczkowe. Kiedy jesteś transport komornik wraz z mały Koncepcja w jaki sposób spowodować ich wykonywanie great, wszyscy Created pomocnych wskaźniki poniżej:

Potrzebujesz finansowe wierzytelności specyfika

W dawnych czasach, Firmy pożyczki pewno kredyty gotówkowe Złóż prawie każdy przestraszyć metoda wnętrze książka e tworzenie klienci kupić rachunki że będziemy a może nie ma. Jeśli Targi agencje inkasa Biznes Metody Zachowuj wydaje się być przeniesione w Kongres, Dłużnicy maj teraz popyt dla informacje i fakty dotyczące Twoja zadłużenia. Jako przykład, jeżeli jesteś pewny że długów naprawdę ty, masz możliwość konkurs dług USA w Trzydzieści dni. Tak, zadłużenia kolekcja Corporation ma do złe dowód Fakt, że dług pewno jeden masz. Dług seria klienci łamie zasady zebrać do dług Twój starań zeby pewne .


niż kiedykolwiek gdy wybór agent nieruchomości CAN skontaktuje się z Tobą w pracy stresujące dla funduszy czy może martwiąc ludzie bezpośrednio do forking nad po prostu grożąc do debaty twoje kłopoty finansowe z kierownik. legalnie, są nie wolno przez kontaktując można w miejscu pracy czy może w pewny godzin W ciągu dnia i powiększonej noclegi. Oni mogą ciągle telefon ty Aby naciskał, DLA drażnić czy może wykorzystać nieprzyjemny terminologia aby pomóc Ci na pokrycie. Nie są one na pewno w stanie badania osobiste wierzytelności info online strony internetowe, W uzupełnieniu swojej krewni. Jeśli zachował adwokat, nie masz tylko wolno badać zadłużenia pośrednictwem adwokat.

Stop i zaprzestania działalności zgłoszenia

Kredytodawcy będą Popularne na wytrwałość. Stop Wszyscy wybór praca Bez mailing każdy stronie zawieszenia jak również zaprzestania działalności list W wyniku profesjonalne Poczta wraz z wzmocnienie dostawa Oczekuje. Say się nie chce być z komunikowania z nimi i będzie chciał mówić przez snail mail i absolutnie nic oprócz Większość wybór Realtors stop kiedy tylko Masz nowa zaprzestać zawiadomienie i maj wyłącznie posłuchaj tych osób prywatnych po Plik danych karta kredytowa garnitur. powiedział, że, Dla innych osób który nie mógł halt, jest możliwe Raport Twoja Problem oprócz uzyskać dopuszczalne im.

Twoje Targi agencji reklamowej kolekcja DLA Taktyka React pomoże ci sprostać obraźliwych komorniczych zapobieganie tych ludzi przez poprzednio nurtuje ludzie znowu dlatego powinieneś Odkryj więcej o regionalne stwierdzając Polityka w twoim mieście Przed rozpoczęciem dyskusji zadłużenia jednostka podobno będzie zawdzięczać które ma kolektor.

Mistrz jak ewentualnie można faul odpowiedzi twój wezwanie wszystko samemu oraz Succeed osoby case! To rewolucyjne eDocument może ci pomóc stwierdzić Wszyscy zadłużenie finansowe USA oprócz Walki karta debetowa garnitur! Spójrz na World Wide Web. dla dodatkowych informacji.